Брудний задум

сабляМолодий чоловік був знайдений лежачим обличчям вниз, покритий брудом і кров’ю – очевидна жертва злочину на вулицях Ділі. Тільки після ретельного огляду тіла й розтину, поліцейськими з ООН, покликаним навести лад у неспокійній державі, вдалося відновити ланцюжок подій, що призвели до його загибелі.

Цей молодик явно не з благих спонукань запхав два довгі ножі без піхов за пояс своїх штанів і подався у своїх темних справах. По дорозі він перестрибнув через маленький паркан і потрапив у велику калюжу бруду. У ній він підсковзнувся при приземленні і лезо впиралося в його ногу, потрапляючи в артерію стегна. Він піднявся і вийняв клинок з стегна.

Це був нелогічний вчинок, так як ефект його рівносильний протиканню ножем дна паперового станкачика, наповненого водою, з подальшим витяганням ножа.

Через тридцять секунд людина втрачає достатньо крові, щоб випадок став летальним, а через дві хвилини відбувається майже повна втрата крові. Він встиг відійти всього на три метри від смертоносної калюжі.

Не підтверджено Дарвіном

(Лютий 2003 року, Східний Тимор)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Тучка

Неопізнаному шістдесятирічному дідусю набрид смак звичайного пива, що вже у великій кількості булькалось у нього в животі

Close