Брудний задум

сабляМолодий чоловік був знайдений лежачим обличчям вниз, покритий брудом і кров’ю – очевидна жертва злочину на вулицях Ділі. Тільки після ретельного огляду тіла й розтину, поліцейськими з ООН, покликаним навести лад у неспокійній державі, вдалося відновити ланцюжок подій, що призвели до його загибелі.

Цей молодик явно не з благих спонукань запхав два довгі ножі без піхов за пояс своїх штанів і подався у своїх темних справах. По дорозі він перестрибнув через маленький паркан і потрапив у велику калюжу бруду. У ній він підсковзнувся при приземленні і лезо впиралося в його ногу, потрапляючи в артерію стегна. Він піднявся і вийняв клинок з стегна.

Це був нелогічний вчинок, так як ефект його рівносильний протиканню ножем дна паперового станкачика, наповненого водою, з подальшим витяганням ножа.

Через тридцять секунд людина втрачає достатньо крові, щоб випадок став летальним, а через дві хвилини відбувається майже повна втрата крові. Він встиг відійти всього на три метри від смертоносної калюжі.

Не підтверджено Дарвіном

(Лютий 2003 року, Східний Тимор)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Тучка

Неопізнаному шістдесятирічному дідусю набрид смак звичайного пива, що вже у великій кількості булькалось у нього в животі

Close