Мавпа і окуляри

Баррі Бондс зі своїм новоспеченим іншому Тоддом пили пиво на променаді “Аркада”, що на території бейбсольної арени Гігантів з Сан-Франциско, коли Тодд кинув свої сонцезахисні окуляри від брендового дизайнера Мауї Джима за 200$. Окуляри впали на вісім метрів вниз, де послужливий перехожий підібрав їх і безуспішно намагався підкинути назад наверх.

Променад Аркада в AT&T Рагк

Променад Аркада в AT&T Рагк

Вихід тільки один – спускатися за окулярами, а так як сходи придумали боягузи і це само по собі довго, Тодд наважився перелізти через перила і стрибнути на ліхтарний стовп, що стояв в трохи більше метрі від поручнів. Наш Тарзан схибив – і пролетів повз стовп, розбившись в блінчик, на очах у очманілого доброзичливця з окулярами в руках і натовпу інших шокованих роззяв, втративши на деякий час дар мови.

Тодд нещодавно переїхав в Санта-Круз, в обитель високих хвиль, таких потрібних пристрасному та талановитому серфінгісту, яким Тодд і був, якщо вірити словами його дружини. Він у свої 38 років, будучи на підйомі своєї кар’єри серфінгіста, планував перейти в стан професіоналів.

Att_park_cocacola2

Мабуть, зловживання вірою в свої фізичні можливості і згубило його. Проте медаль і лавровий вінок від Дарвіна йому гарантовані.

Підтверждено Дарвіном

(17 вересня 2003 року, Каліфорнія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Ураган та каное несумісні

Ураган Ізабель перетворив маленькі струмочки в несамовиті річки перш, ніж втихомирився і став просто сильним тропічним штормом.

Close