Нікотинова спрага

нікотин палити заборонено

Поїздка з Абердіна в Лондон – титанічне виснадження для завзятих курців. Сорокатрирічна жінка сіла на цей маршрутний автобус на півдні Глазго. Летіли милі – а її все більше і більше лихоманило від потреби в нікотині.

В автобусі їй курити не дозволяли, і рятівною здавалася зупинка в Карлайлі, де вона, нарешті, змогла задовольнити свою потребу. Відпустило її ненадовго. Вона збуджено совалася у своєму пасажирському кріслі і кипіла від спраги сигарети. Попутники розповідали, що вона стала все більш і більш нервовою і почала істерично кричати водієві, що хоче вийти.

Автобус, що їхав в той час ділянкою автомагістралі між Снепом і Пенритом, на якому зупинка категорично забороняється, за винятком критичних випадків, до переліку яких “дуже хотілося покурити” не входить, все-таки зупинився. Але не думайте, що водій пожалів розлючену пасажирку. Просто та вибила двері на середній площадці і випала з автобуса на швидкості 95 км/год.

А МОЗ попереджав.

Підтверджено Дарвіном

(17 червня 2003 року, велика Британія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Житіє Тайлера

Друзі Тайлера кажуть, що ще починаючи з середини школи, хотів зробити щось нове, щось унікальне, те, що ніхто ніколи не...

Close