Парад божевільних

Тамар, 32 роки, здійснила далекий шлях з Нью-Йорка на щорічне свято абсолютного божевілля “Stark Raven Mad” аквапарк “Holiday World” – улюблене місце збіговиська американських шанувальників навіженства.

Цей аквапарк став обителлю не випадково – тут не тільки можна гратися на всіляких водних атракціонах, але і покататися на одній з найбільш страхітливих американських гірок світу, ім’я якої “Ворон”.

горка

Тамар згоряла від нетерпіння в очікуванні своєї черги. Адже сьогодні вона повинна була стати королевою всіх цих ненормальних. На п’ятому узвозі, вагонетки, що летять на швидкості 96 км/год, пірнули вниз, не в приклад Тамар, яка всупереч гравітаційним силам здійнялася вгору.

Обслуговуючі атракціон співробітники стежать, щоб всі учасники поїздки відправлялися за адреналіном пристебнутими. Тамар не стала винятком, і також був перевірена перед від’їздом. Ремінь її крісла не тріснув і не луснув, а був відстебнутий.

Мабуть, Тамар планувала те, що екстримали американських гірок називають “ейртайм” – відстебнутися, встати на ноги і помахати руками.

горка

Нехай цей трюк у неї не вийшов, зате вона зробила ще більш круту річ – вона катапултувалась, як підбитий пілот у в’єтнамському небі, і пархала цілих два десятки метрів вниз.

Подтверждено Дарвіном

(31 травня 2003 року, Індіана)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Ловець снів

Двадцятип'ятирічний негідник, який дратував ночами своїх сусідів, ганяв сонними вулицями на галасливому незареєстрованому і незастрахованному снігоході

Close