Розбита любов

дорога темнота

Не в силах приборкати свою пристрасть, Кім і Пол стрімко покинули шеффілдський паб. Неподалік вони помітили, що один з вуличних ліхтарів перегорів, створюючи такий бажаний острівець інтиму посеред дороги. Парочка негайно приступила до прелюдії прямо на лінії розподільної смуги.

Їх, перебуваючих в обіймах та поцілунках, неодноразово попереджали про небезпечність таких злягань. Водій карети швидкої допомоги бібікав і всіляко гнівно висловлювався, погрожуючи переїхати голубків, якщо вони не зупиняться, на що отримав у відповідь від них дружнє “Привіт!” і її гучний сміх.

Шофер автобуса ледь не задавив їх, екстрено застрибуючи колесами на бордюр. Заклопотаний пішохід кричав їм, що на них рухається інший автобус.

Але їх, мабуть, ще більше збуджувало такий екстремальний стан, і Пол, приспутив штани, вже приступив безпосередньо до акту злягання, коли їх обох переїхав невеликий автобусик, водій якого ніяк не підозрював, що перед ним не сміттєвий мішок, а два номіната премії Дарвіна.

Затьмарює історію те, що суддя оштрафував шофера за недбалість і позбавив його водійських прав на півроку. На щастя, його роботодавець вважає шофера чудовим працівником і планує задіяти його в іншій сфері на ці шість місяців.

Родичі загиблих щиро пораділи за водія, почувши, що його не позбавляють роботи.

Підтверджено Дарвіном

(3 березня 2002 року, Англія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Форт Баярд

Сімдесятирічний інженер на пенсії був знайдений поліцейськими з кулею в шиї. Спочатку випадок був класифікований як вбивство.

Close