Ураган та каное несумісні

Ураган Ізабель перетворив маленькі струмочки в несамовиті річки перш, ніж втихомирився і став просто сильним тропічним штормом. Кращого часу для прогулянки на каное важко собі уявити, не чи правда? Особливо в пів на третю ночі при повній відсутності місяця із-за чорнющих хмар, що опоганили небеса.

Ураган Ізабель

Ураган Ізабель

Зустрічайте – Блампкін, 21 рік, “божевільний і незламний” капітан університетської команди з регбі. Він залишив власну вечірку з друзями, і всі разом думали весело і завзято сплавитися по річці Чорний Ран до старого будинку Блампкіна.

Пориви вітру вирували, досягаючи швидкості 80 км/год, майже 30 см опадів випало на долину Шенандоа. Річечка, в якій води завжди було по коліно, тепер могла приховати з головою будь-якого, навіть гравця НБА, нехай навіть і на табуретці, навіть зі стосом книжок на ній…

Ураган Ізабель

Безстрашного Блампкіна витягли з води на світанку через 90 метрів нижче по річці. Його подруга і компаньйон зуміли дістатися берега.

Ураган Ізабель

На вечірці вони вживали або алкоголь або наркотики. Що ж вони вживали в точності знає шериф Піві, але делікатно замовчує про подробиці.

Підтверждено Дарвіном

(19 вересня 2003 року, Вірджинія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
У нічних метеликів

Рано вранці поліцію сполохав виклик. Три грабіжника вторглися в мадридський бордель!

Close