Дуб з дубом

police поліція лініяЦе було схоже на химерну дорожньо-транспортну пригоду. Стовп диму височів від обвуглених залишків стовбура великого дерева, що лежало на тліючому пікапі. Тіло чоловіка, спаленого до невпізнання, було знайдено в кабіні.

Черговий дарвинский номінант змусив кипіти уми поліцейських: як можна було задом врізатися на пікапі в дерево на задньому дворику будинку, де і розігнатися ніде, причому повалити величезне дерево і викликати пожежу?

Оскільки докази згоріли не повністю, все стало ясно. Мрець став жертвою власного благодіяння. Сорокасемирічний Реджі запропонував свої послуги щодо усунення дерева позаду будинку своєї коханої. Він запозичив пікап у батька, очевидно віруючи в те, що він зможе “висмикнути” дерево, і те, як у мультику, впаде в протилежний від пікапа бік. Він прив’язав стовбур до пікапа і “дав газу”.

Фізику ніхто не відміняв, і викорінене дерево зім’яло кабіну автомобіля, заточуючи Реджі в пастку, в якій він, скорчений в три погибелі, продовжував тиснути на педаль. Двигун перегрівся і призвів до займання трави, від якої вже, в свою чергу, загорівся бензобак, перетворюючи машину в велику кульову блискавку. Ланцюжок харчів для вогню замикало дерево, що загорілось від автомобіля.

Поліція гуманно повідомляє, що наломавший дров Реджі, швидше за все, вже був мертвий до того моменту, коли вогонь охопив його.

Підтверджено Дарвіном

(21 грудня 2004 року, штат Джорджія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Прогулянка на гелікоптері

З висот 100-річного мосту водоспаду Вікторія, що поєднує Зімбабве і Замбію, відкривається неперевершено захоплюючий краєвид на один з найвищих на...

Close