Хахалі

скутер мопедВитоки слід шукати в тваринному світі.

Самці, нехай це будуть барани, розбивають одне одному носи, щоб справити на вівцю враження і заслужити право стати її залицяльником. Такі ссавці мають дуже товсті тверді черепа. Люди ж не мають таких твердих лобів, але зате їм властиво адаптуватися і знаходити обхідні стежки.

З тих пір, як мавпа взяла в руки молоток, вона багато чому навчилася, наприклад, робити списи з обладунком і приручати диких жеребців. Так народилися середньовічні лицарські турніри, суть яких недалека від розборок великорогатих.

Але людство постійно еволюціонує, тому в наші дні дуелянти знаходять нові методи зачарування протилежної статі.

Яблуком розбрату для цих двох тайваньських студентів стала дівчина, за якою “сохли” всі університетські представники непрекрасної статі, за винятком хіба що геїв та імпотентів.

Йшов традиційний осінній фестиваль, який традиційно не обходиться без алкоголю. Тут-то і пробігла між суперниками кішка, і в цей вечір вони вирішили розставити всі крапки над “і”, щоб розсудити кому повинні належати рука і серце їх однокурсниці.

Напнувши шоломи, грізно загарчали вони моторами своїх скутерів, кинулися назустріч один одному. Боягуз, який уклонився б від зіткнення, повинен був з ганьбою відмовитися від усіх своїх претензій на красуню.

Вони обидва виявилися гідними, але мертвими. Ніхто не забоявся – і бійці зіткнулися лоб в лоб. Кожен з них приніс удар приблизно за 80 км/год.

Принцеса, яка і без того не страждала від відсутності уваги, стала предметом домагань журналістів, але відмовилася коментувати дуель. Правда, потім сказала, що не цікавилася жодним з них.

Не підтверджено Дарвіном

(Жовтень 2004 року, Чіаі, Тайвань)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Міцний горішок у спідниці

Барбара катала свого бойфренда, який був на два роки молодший, на власній моторному човні, коли раптово ошаленіла і "по-повній закинула...

Close