Ідіот на мотузці

поїздАлан, сорокатрирічний електрик, вештався без діла зі своїм сімнадцятирічним сином і з подругою нащадка. Відсутність якої-небудь мети проведення часу обтяжувала це тріо. Дорога привела їх до залізничних колій, огороджених парканом.

Алан думав, що точно розвіє нудьгу (що ну ніяк не відпускала його) – якщо прицепить візок з магазину до поїзда, що рухається. Це, по суті своїй, така ж витівка, як непомітно причепити зв’язку порожніх алюмінієвих банок з-під пива до фаркопу автомобіля або прив’язати жерстяну банку з-під тушонки до хвоста кота. Він прив’язав один кінець шестиметрової мотузки до візка, а інший до повної пляшки з водою – таке собі імпровізоване ласо.

Коли голосний вантажний потяг проїжджав повз, Алан кинув пляшку в поїзд. Пляшка тріснула. Він прив’язав іншу, благо часу було вдосталь, адже поїзд налічував 86 вагонів, а вони котилися зі швидкістю 24 км/год. І ось, стоячи перед возом, він жбурнув важку пляшку під поїзд і радісно зауважив, що цього разу його план спрацював. Радість перервав візок, який захопив Алана з собою і катав його протягом півтора кілометра.

“Ідіот на мотузці” – таким пошуково-рятувальним прізвиськом охрестили його. Рятувальники забрали його на вертольоті, але він склеїв ласти, ще в дорозі, коли машиніст ще не зупинив поїзд .

Підтверджено Дарвіном

(16 лютого 2004 року, долина Сімі, Каліфорнія)

Син сказав, що батько був цікавим хлопцем.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Сапер

Пералдо знайшов шашку старого динаміту в покинутій стайні на пагорбі біля свого виноградника. Він вирішив позбутися від цієї проблеми -...

Close