Кіт у мішку

розмінування бомба

У місті Амбон був переполох. Тільки за два дні до цього бомба, що перебувала у пакеті з-під печива, замаскована двома пляшками пива і пакетиком арахісу, поранила п’ять осіб. Тому поліцейські з серйозністю поставилися до заяви схвильованого чоловіка, якого налякав підозрілий чорний поліетиленовий пакет, що невідомо звідки з’явився на ручці керма його мотоцикла, попередньо залишеного біля ринку.

Поліцейські розчистили вулицю, перенесли пакет на середину дороги, оточили територію кордоном безпеки в радіусі двадцяти метрів у вигляді стрічок і стали чекати бригаду саперів.

Більше двадцяти п’яти хвилин сорокап’ятирічний продавець Віллем не міг стримувати свою цікавість, і у супроводі інших роззяв попрямував поглянути на вміст загадкового пакета.

Один убитий, шістнадцять поранено.

Підтверджено Дарвіном

(25 травня 2004 року, Індонезія)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Приречений на перемогу

Емір, другокурсник технічного університету, святкував своє двадцятиріччя в своїй квартирі. У святкову розважальну програму увійшло плювальне змагання з балкона.

Close