Лавова лампа

лавова лампа

Таємниця лавової лампи проста: електрична лампочка нагріває пляшку з кольоровим воском і рідиною, а також підсвічує її.

Віск більш щільний, ніж рідина при кімнатній температурі, тому плаває внизу. Але при нагріванні він розширюється і конвекційним потоком піднімається вгору по пляшці, де охолоджується і занурюється назад – і так по колу.

Це чарівний і загадковий декоративний аксесуар, який привносить в інтер’єр кому містику, кому футуризм, а кому що в голову збреде. Також його можуть використовувати для гіпнозу.

Двадцятичотирирічний Філіп був знайдений мертвим у спальні свого трейлера, кухня якого була усипана спаленими залишками лавової лампи. Слідчі спантеличені, нещадно напружуючи звивини, в кінцевому рахунку по шматочках зібрали сценарій останніх миттєвостей Філіпа.

Філіп не міг дочекатися, поки електрична лампочка прогріє симпатичні кульки, і ті почнуть їх ірреальний танець. Тоді світла ідея осяяла його: чому б не підігріти лампу в мікрохвильовій печі?

Потужність лампочки в лавовій лампі 40 ват, а в інструкції з експлуатації забороняється поміщати лампу у джерела високої температури типу печі. Потужність мікрохвильової печі… Пляшка вибухнула, один осколок пройшов крізь груди Філіпа прямо в серце. Філіп дістався до спальні, щоб, можливо, вимовити “Aeternum vale!”

Поліція не виявила наявності алкоголю і наркотичних препаратів в його крові.

Підтверджено Дарвіном

(30 листопада 2004 року, Вашингтон)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Утилізація

У Кейв Спрінгс є чудове звалище, на якій сортирується сміття і відбирається тільки придатне для вторинного використання. Є навіть така...

Close