Мамба

мамба зміяУкус мамби описала людина з Йоханнесбурга – Джек Сіл, яка вижила після цього. Отрута мамби – чистий нейротоксин, тому починаєш “балдіти”. Жертва стає легковажною, стає тепло. “Це прекрасне почуття”,- каже Сіл.

В одному укусі може міститися 400 міліграмів паралізуючої отрути. Десять міліграмів можуть виявитися фатальними для людини.

Коли Сіл був укушений, йому вводили ін’єкції антівеніна, кортизону і адреналіну, що дозволило протримати його в живих, поки його приєднують до апарата, що виконує функції серця і легенів. Після тижня діалізу та переливань крові він зміг вже поворушити одним пальцем.

Під час сміливого поводження зі змією мамба хапнула його в лікоть. Будь-який інший смертний помчав би до лікаря за дозою антивеніна, але безстрашний тридцятичотирирічний чоловік мав свій власний метод метод лікування: він перекинув склянку віскі і трохи настоянки на травах. Але алкоголь і трави взагалі не “котируються” серед медиків, як ефективні засоби проти зміїних укусів. Все це супроводжувалося показною бравадою, поки параліч поступово не охопив Сіла.

З цього моменту, коли була втрачена здатність розмовляти (тому Сіл й не висловив жодних заперечень), свідки цієї картини підхопили його на руки й відвезли в лікарню Прайбунг, але було вже пізно.

Як не дивно, Бунрюнг увічнений в Книзі Рекордів Гіннеса за те, що в 1998-му провів сім днів у кімнаті, повній отруйних тварюк.

Підтверджено Дарвіном

(19 березня 2004 року, провінція Сі Са Кет, Таїланд)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Темрява непроглядна

Мануель, тридцятип'ятирічний робітник автомийки, куди він влаштувався два місяці тому, був відповідальний за очищення цистерн бензовозів.

Close