Обережно, двері зачиняються!

авто зупинка

та сама зупинка Sunset Transit Center

Останні двадцять два роки з п’ятдесяти шести Даянн крутила кермо автобуса, що говорить про її колосальний водійський досвід.

Незадовго до полудня вона прибула на кінцеву зупинку “Sunset Transit Center” з шестихвилинним запізненням. Вона пришвидшувала неспішних пасажирів, що повільно висаджувалися, так як хотіла відвідати дамську кімнату.

Коли ж останній пасажир, нарешті, залишив салон автобуса, Даянн негайно наслідувала його прикладу, і не заглушивши двигун і не поставивши автобус на стоянкове гальмо. Вона смикнула важіль, що закривав двері автобуса зовні і попрямувала припудрити носик.

Автобус обладнаний автоматичними гальмами, які перешкоджають руху, поки двері відкриті. Як тільки двері закриваються, гальмівна система відключається через півтори секунди. Доріжки Даянн і автобуса перетнулися. Вона зауважила, що автобус почав повільно повзти на неї. Вона могла втекти з шляху автобуса, ні, вона навіть могла піти з його шляху поважним прогулянковим кроком. Натомість очевидці спостерігали сутичку Даянн і автобуса, в який вона вперлася руками.

Маса автобуса перевищує масу дорослої жінки більш ніж в 200 разів. Тривіальні математичні розрахунки говорять не на її користь. Автобус в підсумку зупинився, але у зв’язку з обставинами, ніяк не пов’язаними з зусиллями Даянн.

Медпрацівники прибули за лічені хвилини, щоб засвідчити факт войовничої смерті амазонки.

Підтверджено Дарвіном

(2 листопада 2004 року, Портленд, штат Орегон)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Той самий

"Мартінітауер" - найвища будівля в північній частині Нідерландів, що піднімається на 96 метрів над землею.

Close