Прогулянка на гелікоптері

водоспад Вікторія

З висот 100-річного мосту водоспаду Вікторія, що поєднує Зімбабве і Замбію, відкривається неперевершено захоплюючий краєвид на один з найвищих на цій планеті водоспад.

Фотографуючи цю красу, п’ятдесятирічний Майкл, який приїхав сюди з подругою на новорічні свята, кинув свої окуляри на схил, в який впирається міст, що розкинувся над восьмидесятиметровою прірвою. Ну, а без окулярів-то, самі розумієте, нічим вже тут не помилуєшся.

водоспад Вікторія

Він був досить освічений, щоб усвідомлювати ризик. Директор коледжу в Йоганнесбурзі, авторитетний доповідач на різноманітних географічних конференціях, він повинен був оцінити, що водоспад фонтаном розкидається бризками, зрошуючи все навколо, тому камені і рослинність на схилах не менш слизькі, ніж труба в аквапарку. Природно, він підсковзнувся, і сорокаметрове падіння не залишало йому жодних шансів, щоб вижити. Його тіло було привезене гелікоптером.

водоспад Вікторія

Таким чином, Майкл дав нам всім свій останній урок географії, який ми повинні вивчити перед поїздкою до водоспадів.

Підтверждено Дарвіном

(31 грудня 2004 року, Зімбабве)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Борг перед Україною

Україна. Робота на артиллеристском складі - справжня каторга, тому солдати влаштували перекур. 92 000 тонн боєприпасів оточувало їх.

Close