Сапер

динаміт бомбаПералдо знайшов шашку старого динаміту в покинутій стайні на пагорбі біля свого виноградника. Він вирішив позбутися від цієї проблеми – поховати її.

Трохи про шістдесятирічного пенсіонера Пералдо: він був сапером у збройних силах Італії, а коли зайнявся підприємницькою діяльністю після служби, він не покинув підривну діяльність, яка приносила додатковий заробіток та для якої отримав ліцензію. До виходу на пенсію він був дуже затребуваний на будівельних майданчиках Італії.

Як виявляється, не тільки люди похилого віку можуть чудити – за старим нітрогліцерином помічений такий же дефект. І, коли вони сходяться разом, трапляється ось що: в тридцяти метрах від стайні Пералдо вирив яму, в якій і була похована покійна шашка динаміту. Насип виглядав не дуже привабливо з естетичної точки зору і дуже привабливо очима мародерів і карабінерів, які могли невірно інтерпретувати купу свіжовикопаного грунту. Пералдо почав трамбувати землю і перервав летаргічний сон шашки.

Вибух сколихнув жандармів тихого містечка К’явенна. Вони знайшли порваного на шматки Пералдо, але все ще живого, і перш, ніж він помер, він встиг розповісти про те, що трапилося.

Підтверджено Дарвіном

(27 травня 2004 року, Італія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Пий до дна

Майкл був алкоголіком. Але не звичайний алкоголіком, а алкоголіком ректальним. Його дружина сказала, що через хворобу горла він часто захоплювався...

Close