Утилізація

корзина сміттяУ Кейв Спрінгс є чудове звалище, на якій сортирується сміття і відбирається тільки придатне для вторинного використання. Є навіть така професія – порпатися у смітті.

Один сміттєвий інспектор всякого мотлоху запримітив пляшку в сміттєвому компакторі. Пляшка підозріло схожа на вино значної витримки. Його розчавило під пресом компактора, скоріше всього ви подумали, але не тут-то було.

Джентельмен успішно витягнув її з компактора і приступив до дегустації, попутно запропонувавши “колезі” покуштувати з ним дари мало не самого Діоніса. Вино по суті своїй виявилося антифризом. Обидва отруїлися, і один з них помер.

За іронією долі – є такий винний завод “Келії Кейв Спінгс”, який знаходиться за тисячу кілометрів на північ від Кейв Спрінгс. Двічі, за іронією долі, якщо б вони випили антифриз з вином, то обидва, можливо, не отруїлися б, адже лікарі часто застосовують етанол, щоб врятувати нирку, яка вжила антифриз. Етанол вступає в реакцію з щавлевою кислотою, яка утворюється в шлунку за допомогою етиленового гліколю, що входить до складу антифризу.

Не підтверджено Дарвіном

(22 квітня 2004 року, штат Джорджія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Обережно, двері зачиняються!

Останні двадцять два роки з п'ятдесяти шести Даянн крутила кермо автобуса, що говорить про її колосальний водійський досвід.

Close