За двома зайцями

авто сто вантажівка

У Боббі були неприємності – його вантажівка ніяк не хотіла заводитися. Ситуацію ускладнювало те, що Боббі, незважаючи на свій величезний п’ятдесятиоднорічний життєвий досвід, ніяк не міг розірватися, щоб бути в двох місцях одразу: працювати під капотом і натискати в кабіні педаль акселлератора. Дилема, блін.

Чому б не взяти завалявшийся в салоні скребок і не уперти його в педаль з одного боку, та водійське крісло з іншого? Тоді-то Боббі зможе залізти під капот і дістатися до стартера, накидаючи на його соленоїд клеми.

Операція “Скребок” пройшла успішно! Але Боббі не додумався перевірити коробку передач. Грузовик рушив, погрожуючи зіткненням з будинком на колесах сусіда. Він грудьми став на захист Арві і частково досяг успіху в цьому. Сусід виявив майже бездиханного Боббі стиснутим проміж свого “бродячого” будинику і вантажівки.

Карета швидкої допомоги доставила Боббі в регіональну лікарню Тімпагонос, де автомеханік помер від надмірного творчого потенціалу.

Підтверджено Дарвіном

(3 квітня 2004 року, Орем, штат Юта)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Кінець страждань

Шістдесятисемирічний старець Костянтин спокійно жив собі в тихому румунському селі біля Галаті. Але останнім часом позбувся сну через...

Close