Заручений

заручені весілляУвага, розшук! Зник житель Пітести, 42 роки. Особливі прикмети – кільце на члені. Останнє відоме місце перебування – міська лікарня.

Румун, особа якого не встановлена, почепив кільце на свій пеніс, коли пив в барі з друзями і програв їм в невідомому нам парі. Згодом він не міг зняти кільце. За медичною допомогою йому якось соромно було звертатися. Але через два дні, коли нестерпна біль стала більш нестерпною, ніж ганьба, він вирішив покласти свого “посинілого-смердючого знайомого” на лікування.

Лікарі повідомили йому погані новини – почалася гангрена, і його життя було в небезпеці. Кровопритоку не було занадто довго, і нічого більше не залишається, як ампутувати його член, щоб некроз не поширився на інші частини тіла.

“У нього немає іншого шляху, яким він міг би уникнути скальпеля,” – сказав доктор, -“він повинен повернутися в лікарню і змиритися з цим.”

Розшук втікача, який не бажає розлучатися зі своїм лібідо, все ще не дав результатів, але незалежно від результату цієї історії, ми можемо також стверджувати, що у нього немає ніякого шляху уникнути номінації на Премію Дарвіна.

Підтверджено Дарвіном

(6 вересня 2004 року, Румунія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Спікер

Любителя шашлику і регбі, двадцятидворічного Гарета сильно штормило після пабу, з якого він виповз з друзями.

Close