Хек на колесах

мопеди банда

Пізньої ночі двадцятишестирічний Джозеф їхав собі по дорозі на своєму мопедику “Yamaha”, коли раптом побачив червоно-сині спалахуючі відблиски в дзеркалах заднього виду.

Він, швидше за все, вирішив, що його мопедик може допомогти йому вирватися з лап поліцейського патруля. Учасник скутерного угруповання “Ангели Хека”, надавив “газюри”.

У стрілки спідометра почалася ерекція: 30-40-50 км/год… через хвилину вона вперлася в 70 км/год – це для мопедика абсолютна стеля. Патруль, як ні в чому не бувало, сидів на хвості, особливо не напружуючись.

Двоциліндровий двигун надривався, а Джозеф жалкував, що не було з собою нітро. Ймовірно, з думками про те, що він не дасться проклятим копам живим, він витискав останнє зі своєї жужжалки, прискорюючись перед перехрестям. Незалежно від того, якими були його останні думки, Джозеф втратив контроль над своєю дорожньої ракетою, врізався в дерево і миттєво помер.

Підтверджено Дарвіном

(17 квітня 2005 року, Сіракузи, Індіана)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Вінок переможцю

Сила і витривалість - дві з найбільш важливих характеристик, які можуть бути передані у спадок. Тому фізичні змагання нерідко відбуваються...

Close