Ласкаво просимо!

заборДва грабіжники працювали в парі. Тільки що вони “замутили” мобільний телефон і гаманець у закоханої парочки, погрожуючи їм ножем. І тут жінка пронизливо закричала. Працівники гоп-стопа кинулися навтьоки.

Один із злодіїв був не в формі. Оскільки він спостерігав, як напарник все далі і далі відривався від нього, а сил бігти більше немає, він став екстрено шукати укриття. Йому сподобався високий паркан, і, переконавшись, що в навколо відсутні свідки, які могли б бачити, як він стрибає через паркан, він вирішив сховатись в помешканні.

Паркан виявився вище з другого боку, близько 10 метрів. Невдачливий грабіжник потрапив в яму до нудьгуючих бенгальських тигрів Блумфонтейнського Зоопарку, чому останні були невимовно раді.

Його виявили ще до наступного полудня. Поліції невідомо, помер він від падіння, чи в тигрових лапах. Співробітники зоопарку кажуть, що залишені тиграми докази навряд чи дадуть відповідь на це питання.

Підтверджено Дарвіном

(18 грудня 2005 року, Південна Африка)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Хек на колесах

Пізньої ночі двадцятишестирічний Джозеф їхав собі по дорозі на своєму мопедику "Yamaha", коли раптом побачив червоно-сині спалахуючі відблиски в дзеркалах...

Close