Ласкаво просимо!

заборДва грабіжники працювали в парі. Тільки що вони “замутили” мобільний телефон і гаманець у закоханої парочки, погрожуючи їм ножем. І тут жінка пронизливо закричала. Працівники гоп-стопа кинулися навтьоки.

Один із злодіїв був не в формі. Оскільки він спостерігав, як напарник все далі і далі відривався від нього, а сил бігти більше немає, він став екстрено шукати укриття. Йому сподобався високий паркан, і, переконавшись, що в навколо відсутні свідки, які могли б бачити, як він стрибає через паркан, він вирішив сховатись в помешканні.

Паркан виявився вище з другого боку, близько 10 метрів. Невдачливий грабіжник потрапив в яму до нудьгуючих бенгальських тигрів Блумфонтейнського Зоопарку, чому останні були невимовно раді.

Його виявили ще до наступного полудня. Поліції невідомо, помер він від падіння, чи в тигрових лапах. Співробітники зоопарку кажуть, що залишені тиграми докази навряд чи дадуть відповідь на це питання.

Підтверджено Дарвіном

(18 грудня 2005 року, Південна Африка)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Хек на колесах

Пізньої ночі двадцятишестирічний Джозеф їхав собі по дорозі на своєму мопедику "Yamaha", коли раптом побачив червоно-сині спалахуючі відблиски в дзеркалах...

Close