Міражі

Косоокі, хтиві, недобрі, здивовані, засуджуючі і всякі там інші погляди загнали бідних нудистів до чорта на кулички.

бруд пустеля

Тридцятип’ятирічний Роберт прагнув приєднатися до нудистів у наметовому таборі, в Палм Спрінгс, що в Долині Смерті, де температура вже досягала 58-ми градусів Цельсія.

Шлях був важкий, але проходимий, поки він не дістався до оманливих грязьових рівнин, поверхня яких вводить в оману своїм сухим потріснутим виглядом і випромінює високу температуру в променях сонця. Роберт не проїхав і кількох метрів, коли його мікроавтобус Фольксваген зарився колесами глибоко в бруд, що замаскувався під личиною сухої кірки.

земля

Роберта оточували безлюдні кілометри, повні черепів тварин, що стали жетвою цього болота-пастки. У нього була велика кількість води, таким чином він чекав допомоги. Після шести днів безуспішного очікування, він залишив мікроавтобус і почав йти до менш пустельній місцевості, де ймовірність зустріти кого-небудь була більш висока.

дюни дюна пустеля

Удача не відвернулася від нього. Він витрушував останню краплю води зі своєї пляшки, коли допомога прийшла в особі чотирнадцятирічних британських хлопців з Ліги Шукачів Пригод (аналог організації бойскаутів в штатах), які саме тренували свої пошуково-рятувальні навички. “Він кричав і плакав в істериці. Я не думаю, що очікував прожити ще один день”,- сказав лідер рятувальників. Вони підвезли його до найближчої станції у ста тридцяти кілометрах від місця їхньої зустрічі, де він поцілував землю в знак подяки.

У сусідньому Бішопі, він знайшов того, хто відбуксирував його мікроавтобус. На жаль, у Фольксвагена спустило шини і були інші механічні проблеми, таким чином він повернувся в Бішоп за запчастинами. Він знайшов іншого попутника в Долину Смерті і попрямував з незнайомцем по не встановленій маршруту на північ. Той висадив Роберта по дорозі приблизно в двадцяти п’яти кілометрах від наметового табору в Палм Спрінгс.

Роберт сподівався визначити місце розташування наметового табору і завербувати там помічників, щоб полагодити його мікроавтобус. Він сховав свої припаси і пішов.

Роберт одного разу вже обдурив смерть, але це не лякало його, і він перевірив долю ще раз. Його тіло було знайдено через три дні, без карти, GPS і без води. Він пройшов по дорозі 15 кілометрів, перш ніж звернув у відкриту пустелю в пошуках води.

Підтверджено Дарвіном

(27 липня 2005 року, Каліфорнія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Сажотрус

В той фатальний для себе день п'ятдесятип'ятирічний Марко влаштував прибирання в своїй двоповерхової майстерні.

Close