Невловимий месник

сусід бінокль агентШериф назвав цю справа складною і незвичайною, описуючи таємничу смерть дев’ятнадцятирічного Крістофера.

Після вечора, проведеного за розпиванням великої кількості алкоголю, Крістофер виявив пропажу пляшки його лікеру, яку, як він вирішив, він вчора не спорожняв. Він прийшов до висновку, що його сусід вкрав його випивку. Крістофер попрямував до сусіда з ножем, але той не відчинив двері. Тоді він пішов геть – планувати акт помсти.

Нарешті, він породив прекрасний спосіб відплати злодюжці: він завдав собі ножове поранення і звинуватив би сусіда!

Свідок бачив, що Крістофер пішов у ванну і зателефонував 911. Він, оком не моргнувши, збрехав диспетчеру, що його сусід наніс йому удар ножем. Свідки сказали, що він чудово виглядав, коли вийшов з ванної, але за мить фонтани крові вивергалися з його грудей. Раптово він почав кричати і просити допомоги. Диспетчер почув крик жінки “Чому ти зробив це?” Він помер у дверях своєї квартири.

Рятувальники прибули швидко, але Крістофер вже помер від нанесених самому собі ран. Розтин трупа показав, що він наніс собі удар в груди двічі. Перша рана, очевидно, не виглядала досить небезпечною, тому він спробував ще раз. Вдруге, ніж влучив у лівий шлуночок серця. Ця рана залишала йому лише дві хвилини життя.

Крістофер помер марно. Його помилкове звинувачення сусіда зазнало невдачі, оскільки свідок підтвердив, що сусіда не було в квартирі.

Підтверджено Дарвіном

(19 березня 2005 року, Мічиган)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Слон і Моська

Це ніяка не таємниця, що слони є великими. Слони споживають сотні кілограмів їжі в день.

Close