Протест ременям

ремінь пасок безпекиЛише набувши повноліття за американськими стандартами? Дерек, затятий противник ременів безпеки, вилив всю свою ненависть до них у страсній революційної статті в університетській газеті, викриваючи всю непотрібну їх сутність і недосконалість законодавства, що нав’язує в тому числі і йому ці дурні розпорядки.

Дерек писав, що, незважаючи на смішні статистичні викладки американського конгресу, які декларують про те, як ремені безпеки рятують 6100 життів на рік, він не збирається бути шмаркачем,  які відмовляються фліртувати зі смертю.

Дерек був яскравою молодою людиною, обдарованою недужим інтелектом, сейфом талантів, в т.ч. ще не розкритих. Однак інтелект і здоровий глузд не завжди вживаються поруч.

Дерек повертався зі свята з Сан-Антоніо. Водій позашляховика “Ford Explorer” та пасажир спереду були пристебнуті. Дерек був вірний собі, демонструючи свою неприязнь до системи, сидячи непристебнутим на задньому сидінні.

Як він сам писав, він належить до тієї самої “непохитної групи непристебнутих, які не бажають нахилятися із-за якихось там підступів уряду”.

Коли позашляховик потрапив на ділянку ожеледиці, він вилетів з дороги і кілька разів перекинувся. Дерек, вільний від усяких пасових пут, по волі долі вилетів з транспортного засобу і загинув на місці. Інші ж відбулися невеликими травмами.

Підтверджено Дарвіном

(5 січня 2005 року, Штат Небраска)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Завжди готовий!

Йшов перший тиждень курсів підвищення кваліфікації у поводженні зі зброєю. Швейцарський армійський підрозділ гренадерів 20/5 щойно закінчив вправлятися у стрільбі.

Close