Фіаско теократії

ходіння вода хода

Протягом страсної проповіді, колектив слухачів невпинно дивувався, чуючи, як їх тридцятип’ятирічний пастор наполягає, що можна було б буквально йти по воді, якщо б кожен мав у серці достатню віру в Першопрохідника.

Його слова були сміливі і проникливі. Він розхвалював владу небес, обіцяв райське блаженство праведників, кидав від імені Творця любовні зізнання в розкриті роти та спонукав вірити, вірити і ще раз вірити. Пастор настільки палко вивергав ораторські промови, що, можливо, переконав себе.

Одним лише вмілим фехтуванням мови віру в людині не пробудишь. Натовп не змінився з часів Пілата – хліба і видовищ їм подавай. Диво.

Як же ще, як не власним прикладом вигнати Фому з ушкоджених темних душ? Проповідник, годований нескінченної вірою, кинувся до води. Карбувати крок по фарватеру поромної переправи, що займає біля порома двадцять хвилин – ось Диво, що наставить цих грішників на шлях істинний.

Не володіючи високотехнологічною магією Копперфілда і просто не вміючи плавати, пастор зник під водою на очах епатованної публіки. Лише Всевишній знає, чи привела його вибрана ним доріжка в Райські Сади.

Схожий випадок мав місце бути в Португалії: старійшина одного з сіл ходив по воді – він прив’язав до ніг понтони, приховані під водою від сторонніх очей. Новоявлений пророк був викритий, коли перекинувся догори ногами. Понтони в сукупності з недоліком навичок йоги не давали йому навіть шансу на ковток повітря. Старця ледь встигли врятувати.

Підтверджено Дарвіном

(Серпень 2006 року, Лібревіль, Габон)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Тотальний пресинг

Як тільки були переглянуті записи камер відеоспостереження, таємниця телепортації була розсекречена.

Close