Реванш

морський окунь

Страхітливий міфічний велетень на ім’я Голіаф був переможений скромною працею Давида. Левіафан наших днів проти гарпуна Гері – це зовсім інша притча на сучасний лад.

Хоча з 1990-го року промисел на гігантського морського окуня в акваторії архіпелагу Флорида Кіс заборонений законом, сорокадвухрічний підводний мисливець Гері спокусився на морського велетня. Йому підвернулася риба-єврей, яку американське іхтеологічне товариство перейменувало у групер-голіафа, залишається тільки здогадуватися, з яких причин.

Цей групер (морський окунь), на відміну від переважної більшості своїх родичів, які стають окрасою будь-якого столу, не має настільки вишуканих смакових якостей. М’ясо його жорстке і повне всіляко-різних паразитів, тому окрім спортивного інтересу риба-єврей до своєї особи уваги рибалок, які не страждають антисемітськими припадками, не приваблює.

А спортивному інтересу є де розгулятися: групер-голіаф – найбільший з усіх морських окунів, вага якого може досягати двохсот сімдесяти кілограмів, і це тільки з числа тих особин, що попадалися в руки людини.

Нагадаємо, що Давид, крім пращі, озброївся посохом і мішечком каменів прозапас. Гері ж вирішив здолати титана одним гарпуном, без ножа.

Невідомо, скільки годин катав на собі Голіаф підводника. Одне відомо напевно: тіло Гері знайшли на кораловому рифі на п’ятиметровій глибині. Тричі загорнута навколо зап’ястя мотузка нерозлучно пов’язувала його з таким же мертвим Голіафом, простромленим стрілою гарпуна.

Підтверджено Дарвіном

(9 вересня 2006 року, Флорида)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Роллінг Стоунз

Трьом в'єтнамцям, які збирали металобрухт, невимовно пощастило. Вони знайшли на пагорбі в околицях Ханоя нездетоновану бомбу вагою під 230 кілограмів.

Close