Сучасні обладунки

бронежилетНомінанти Премії Дарвіна, звичайно ж, привносять внесок у розвиток людства, але і попсували ж чимало крові слідчих-криміналістів. Розслідування таємничої смерті Даррена зайняло більше року.

Даррен, який пішов з життя у віці Христа, був знайдений в передпокої свого дому, залитій кров’ю, що стікала з грудей небіжчика. Двері в парадну була прочинені.

Знаряддя вбивства – закривавлений складаний ніж Даррена, придбаний в Іспанії під час відпустки. І ніяких доказів, які могли б призвести до встановлення нападника-вбивці.

Підняли телефонні переговори: Даррен дзвонив комусь, а через кілька хвилин він вже дзвонив в швидку допомогу. Зрештою, не було ніяких ознак боротьби – але слідчі знайшли вбивцю.

Ним був Даррен.

Його дружина, яка була у відпустці під час інциденту, згадала, що перед її від’їздом Даррен задавався питанням: чи витримає його новий бронежилет удар ножа?

Варіант з перевіркою “ніженепробивання” бронежилета, наприклад, на спинці стільця не влаштовував Даррена. Правильно. Треба ж було випробувати її в бойових умовах.

Випробувач встиг лише заздалегідь відчинити двері працівникам швидкої допомоги.

Браво, Скотланд-Ярд! Браво!

Підтверджено Дарвіном

(26 серпня 2006 року, Лестер, Англія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Померти зі сміху

Ще два кандидати кинулися в погоню за нагородою Дарвіна. Ноги Джейсона і Сари, обом по 21, висовувалися з величезного здутої...

Close