Вогнетривке кафе

вогоньОбвести навколо пальця страхову компанію не так-то й просто. Запитайте у Муса і його сина Есса, які найняли людину, щоб спалити дотла їх закусочну в ім’я компенсації.

Вони обіцяли влаштувати палія на роботу з річним доходом 60 000 $, хоча неясно, куди вони його хотіли працевлаштувати, після того, як кафешка була б спалена.

Три рази найманець намагався підпалити заклад громадського харчування, і всі три рази безуспішно. Чи то коктейль Молотова або просочені бензином стільці, які він кидав у вікно – результат був незначним. Громадськість вже навіть збунтувалася із-за злочинів на расовому ґрунті, скоєних проти двох йорданських іммігрантів.

Після третього невмілого підпалу у Муса взяли інтерв’ю місцеві телевізійники. Муса гнівно кричав в об’єктив камери: “Якщо хтось намагається прибрати мене з бізнесу, то знайте – цього не станеться! Це моє життя, і я нікому не дозволю відібрати його!”

Муса, стомлений невдалими спробами свого найманця, вирішив допомогти йому. Він разом з сином розлив бензин по всій їдальні, і після такої виснажливої праці, як годиться, вони вирішили перекурити.

В результаті прогоріли всі, крім страхової компанії.

Підтверджено Дарвіном

(6 липня 2006 року, Штат Огайо)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Немузична глухота

Смерті, пов'язані з поїздами надто, на жаль, стали звичні, щоб заслуговувати Дарвінську нагороду. Проте зустрічаються люди, яким досі не відомі...

Close