Алхімік

алхімія хімія дослід

Коли Сергій був дитиною, він обіцяв бабусі: “Я изобрету для тебя эликсир бессмертия! Я хочу, чтобы ты жила вечно”.

Сергія-студента можна було застати за дивним заняттям – злизуванням з пальців ціанід калію на лекції по біології. Він відкрив для себе той чарівний еліксир: він ковтав отруту щодня, підсилюючи свій організм, що захищало його від смерті. Він регулярно споживав в маленьких кількостях отруйні гриби, миш’як, солі ціаніду і переконував інших приєднатися до нього.

Після чергової дози ціаніду, йому якось поплохєло, і він попросив однокурсників принести йому води. Замість того, щоб просто попити водички, він розчинив жменю порошку ціаніду (залишилася в нього) в склянці і випив лікарське зілля. Але його наукова гіпотеза виявилася невірною – замість безсмертя його схопили конвульсії і він відправився в кому – і не повертаюись звідти, відправився до своїх предків.

Сергій був обдарованим студентом, цікавився хімією і анатомією. Він закінчив школу з золотою медаллю і вступив в два ВУЗ’а: в Медичну Академію і Уральський Державний Університет.

Його батько назвав Сергія талановитим хіміком, який помер заради науки.

Золота молодь Росії!

Підтверджено Дарвіном

(10 грудня 2007 року, Росія)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Кладка

Пізньої ночі Едуард увійшов у квартиру тридцятирічного інваліда, який тихо спав. Едуард не менш тихо вичищав квартиру на предмет цінностей....

Close