Алхімік

алхімія хімія дослід

Коли Сергій був дитиною, він обіцяв бабусі: “Я изобрету для тебя эликсир бессмертия! Я хочу, чтобы ты жила вечно”.

Сергія-студента можна було застати за дивним заняттям – злизуванням з пальців ціанід калію на лекції по біології. Він відкрив для себе той чарівний еліксир: він ковтав отруту щодня, підсилюючи свій організм, що захищало його від смерті. Він регулярно споживав в маленьких кількостях отруйні гриби, миш’як, солі ціаніду і переконував інших приєднатися до нього.

Після чергової дози ціаніду, йому якось поплохєло, і він попросив однокурсників принести йому води. Замість того, щоб просто попити водички, він розчинив жменю порошку ціаніду (залишилася в нього) в склянці і випив лікарське зілля. Але його наукова гіпотеза виявилася невірною – замість безсмертя його схопили конвульсії і він відправився в кому – і не повертаюись звідти, відправився до своїх предків.

Сергій був обдарованим студентом, цікавився хімією і анатомією. Він закінчив школу з золотою медаллю і вступив в два ВУЗ’а: в Медичну Академію і Уральський Державний Університет.

Його батько назвав Сергія талановитим хіміком, який помер заради науки.

Золота молодь Росії!

Підтверджено Дарвіном

(10 грудня 2007 року, Росія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Кладка

Пізньої ночі Едуард увійшов у квартиру тридцятирічного інваліда, який тихо спав. Едуард не менш тихо вичищав квартиру на предмет цінностей....

Close