GTA: Орегон

поліція авто

Ентоні був зупинений за перевищення швидкості; більш того, двадцятирічний підозрюваний перевищував швидкість на розшукуваному автомобілі, вкраденому в штаті Айдахо. Поліцейські запросили по рації підтримку і помістили Ентоні в патрульну машину. І ут він і вирішив перехитрити їх.

Поки поліціянти стояли до лісу передом, марячи про підвищення за затримання особливо небезпечного злочинця, Ентоні в кращих традиціях Гудіні протягнув руки, скуті наручниками за спиною, під дупою вперед. Потім він хом’ячими прийомчиками протиснувся через маленьке віконечко в перегородці на водійське крісло, і повернувши патрульних “з небес”, вдарив по газах.

Полювання на Ентоні вели гончі двох поліцейських округів. Але Ентоні летів на патрульній машині з форсованим двигуном, легко маневруючи на швидкості 150 км/год, змушуючи зустрічні автомобілі тулитись на узбіччях, а то і зовсім в кюветах. Лихий водій швидко наближався до міста Лейкв’ю, і невідомо, що б він там накоїв, якщо б не поліцейські єжи, наїхавши на які Ентоні проклов покришку. Але в той день навіть протитанкові їжаки навряд чи б його зупинили.

Переслідуючий патруль зміг наблизитися до машини втікача і приступив до стандартної процедури розвороту. Але завдання це не з простих, адже за кермом важкокерованої машини сидів божевільний Ентоні, який надавав безладним траєкторіям автомобіля ще більше хаосу.

В результаті Ентоні підсобив цим невмілим поліцейським і сам врізався. Мораль цієї історії можна викласти в десяти томах, але будемо лаконічні: треба пристібатися.

Ентоні вилетів з машини, від чого і помер у лікарні через тиждень.

Не підтверджено Дарвіном

(25 березня 2007 року, Штат Орегон)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Перлина Шаркі

Коли працюєш пірнальником за перлами - з'являється багато грошей. Водолаз Мітчелл, відомий в народі як Шаркі, ніколи не боявся ризикувати....

Close