Казанови

залицяння любов кохання

Близько опівночі сорокасемирічний чоловік вирішив довести дружині, що він все-таки ще може. Він вийшов на балкон квартири на сьомому поверсі, переліз через парапет, повис на ньому і почав підтягуватися.

Після декількох підтягувань, які, безсумнівно, вразили його дружину, його сидячий спосіб життя почав давати про себе знати. Хвалене німецьке пиво і не менш брендові сосиски не сприяють укріпленню здоров’я, і в кінцевому рахунку він упав з балкона на колючий чагарник.

(9 жовтня 2007, Штат Огайо)

Німець виявився не єдиним прихильником такого зваблювання жінок. Вісімнадцятирічний хлопчина з Штатів також заспівав свою серенаду з балкона одинадцятого поверху. Вичерпавши весь арсенал своїх чоловічих хитрощів, він скористався балконом леді, щоб нарешті відігріти її серце. Він пустив в хід своє смертельне зброю – підтягування.

Але, як і німецький колега (чоловіча солідарність – дуже сильна штука), зірвався, вдаривши обличчям у бруд автомобільної парковки біля будинку.

Одне можна сказати точно: такі залицяння незабутні.

Підтверджено Дарвіном

(4 квітня 2007 року, Німеччина)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Смокчи лапу

Люди часто вдаються до образу ведмедя, щоб прикрасити їм банки пива. Однак, як показує життєва практика, в реалії ці три...

Close