Кладка

курка ряба яйце яйцяПізньої ночі Едуард увійшов у квартиру тридцятирічного інваліда, який тихо спав. Едуард не менш тихо вичищав квартиру на предмет цінностей. Прибирання була майже закінчене, коли інвалід раптово прокинувся.

“Я не міг вірив своїм очам! Темна постать якогось жлоба стояла поруч з моєю тумбочкою!” – згадує жертва домушника. “Я закричав, і він напав на мене, беззахисного, з кулаками!” – продовжує він: “А що мені ще залишалося робити? Я двинув йому своєю милицею між ніг, і він вистрибнув у вікно. Слава Богу, я живу на першому поверсі, і він не розбився. Я не зрозумів спочатку, що впало з його штанів. Коли взгянул ближче, я побачив, що це було яйце, яйце мужика! Я засунув його в холодну воду, і помчав до телефону.”

Інвалід набрав номер швидкої допомоги декілька разів, але (цитата): “Вони кидали слухавку, коли сказав їм, що відірвав яйця грабіжника!”

Півгодини потому, залитий кров’ю злодій був знайдений перехожим, який викликав міліцію.

“Чоловік без свідомості лежав на тротуарі,” – сказав міліціонер: “Коли санітари повернули його з непритомності його, він почав істерично кричати “Віддайте мені мої яйця!”.

Геніталії Едуарда були настільки травмовано, що лікарі змушені були ампутувати всю мошонку, щоб запобігти гангрені. У лікарні, грабіжник подав скаргу на свою жертву, заявивши, що ніколи йому не пробачить цього.

Схоже, історія матиме продовження.

Підтверджено Дарвіном

(Листопад 2007 року, Росія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Група підтримки

Зграя злодіїв вирішила розжитися металобрухтом з закинутої фабрики в Кладно. Їм сподобалися сталеві прогони

Close