Ні журналістській недоторканності!

слони поле полі

Розвиток гірничо-видобувної промисловості та безперервні зливи в південно-східній Індії змусили мігрувати слонів. Розлючені на всіх і вся за минулі кілька місяців слони вбили одинадцять осіб на південному сході Індії.

Слони-вбивці! Прокляте стадо! Криваві бивні! Помста Будди і т.д. – пахло сенсацією в пресі, і команда з чотирьох журналістів вирішила взяти інтерв’ю у цього стада слонів, хоботи яких по вуха в крові.

Слони дуже потужні і дуже швидкі, а ображені життям – подвійно. Недавні смертельні випадки наочно ілюструють, що людина не може втекти від слона. Але журналісти, очевидно сподіваючись на свою журналістську недоторканність, вирушили на пошуки пішки.

У людей цієї професії з нюхом все в порядку, тому вони швидко напали на слід, і, нагнавши банду жорстоких душогубів, стали кадр за кадром вихоплювати сенсаційні плани. Слони дуже соромливі і ніяково себе відчувають перед камерою. А після того, як їх засліпити спалахом, взагалі приходять в лють.

Розгніване стадо кинулося на ненависних папараці. Останки одного журналіста відновленню не підлягають. Чудесним чином змилувалися над іншими.

Підтверджено Дарвіном

(2007 року, Індія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Світломузика

Перша номінація 2007-го року дістається тридцатишестирічному Сєржу. Сєрж незаконним шляхом роздобув у Бельгії професійні феєрверки.

Close