Перлина Шаркі

ловець ловці перлин

Коли працюєш пірнальником за перлами – з’являється багато грошей. Водолаз Мітчелл, відомий в народі як Шаркі, ніколи не боявся ризикувати. Серед своїх колег він був феєричним, а йти на ризик першим – була виключно його прерогатива.

Мисливці за перлами промишляли в затоці Роубак. Шарки невірно оцінив кількість палива в компресорі, який забезпечує повітрям водолазів. Але цим хлопцям не треба спливати – у них є Шаркі, який пробкою спливає на поверхню і доливає бензин. Палубу гойдало, тому Шаркі, природно, пролив трохи бензину. Компресор працював вже багато годин, і його розпечена вихлопна труба запалила пролите паливо. Вогонь пішов до паливних баків.

200 000 $ до дна! Судно Шаркі було зовсім новим і повністю спорядженим для лову перлів, включаючи кисень для реанімації. Одержаний над водою грибок доніс свою ударну хвилю до жителів міста на відстані п’яти кілометрів.

Але Шаркі голими руками не візьмеш – він стрибнув у воду перед вибухом. Кусто місцевого розливу і його команду підібрала інша човен нирців.

Незважаючи на цю похибку, Шарки пізніше був найнятий шкіпером на ще більше судно. Однак, шкіпер не збирався вішати ласти на цвях. Шарки, в ввіреному йому господарстві якого було водолазне спорядження, вирішив пірнати по-старому. Він взяв швартовий, завів компресор і занурився в рідну для себе стихію з корми. Швартовий став намотуватися на гвинт (Шаркі не спромігся заглушити двигун судна, останнім залишаючи його) – і примусове спливання на поверхню, так вже вийшло, пролягало через лопаті гвинта.

Колеги кажуть, що у Шаркі чорний гумор був у пошані, тому ми думаємо, він на нас не ображається за те, що ми номінуємо його на Премію Дарвіна.

Не підтверджено Дарвіном

(Брум, Австралія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Не дала

Нерозділене кохання і небажання партнерки злитися з ним в статевому акті довели чоловіка до смерті.

Close