Свистати всіх нагору!

дайвінгДосвідчений сорокасемирічний водолаз-рятувальник знімав підводне відео аварії на глибині 44 метрів, що на 9 метрів більше, ніж максимум для рекреаційного дайвінгу, про що невпинно пікав прилад на його зап’ясті. Дайвер вимкнув пілікалку. Приятель, який знімав з іншого боку корабля зробив те ж саме.

Повітря в балонах вистачило на шістнадцять хвилин, про що вимкнений прилад не міг сповістити заздалегідь. Більш того, наш Кусто порушив ще одне важливе правило дайвера – він не перебував у полі зору свого напарника.

Водолаз став швидко підніматися по якірному ланцюгу. На вісімнадцятиметровій глибині інший дайвер намагався йому допомогти, простягаючи маску для дихання, але підводник запанікував і відмовився та продовжив стрімке спливання на поверхню, де кесонна хвороба негайно прийшла до нього.

Він знепритомнів і більше до тями не повертався. Хоча він втратив свідомість набагато раніше, коли здійснював віроломні порушення підводних аксіом.

Підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Веселі старти

Це ж треба, яке щастя-то привалило! Нахаляву два квитка від місцевої радіостанції на концерт бенду Дейва Меттьюса в амфітеатрі. Від...

Close