Веселі старти

спорт біг перешкода

Це ж треба, яке щастя-то привалило! Нахаляву два квитка від місцевої радіостанції на концерт бенду Дейва Меттьюса в амфітеатрі. Від радості щаслива володарка призу ледве з розуму не зійшла. Хоча чому трохи?

Вона запросила подругу розділити з нею цю феєрію звуків. Отже, вечір, 20:30. Амфітеатр всім хороший, тільки от покрівлі, так вже історично склалося, що у ньому не передбачено.

Із-за безперервної зливи початок концерту все відкладався та відкладався. Пославши, м’яко кажучи, до біса Дейва Меттьюса з його зграєю музикантів з їх нікчемними інструментами, цих тупих стародавніх греків, які не здогадалися накрити кришкою свої розпіарені амфітеатри, цю клоунську радіостанцію, що підсунула дохлого кота в мішку, цих нероб-метеорологів, які малюють липові прогнози і між справою пишуть гороскопи на тиждень, багатьох-багатьох інших і самого чорта туди ж, подруги вирушили додому, точніше побігли на автобусну зупинку.

Кажуть, нормальні герої йдуть в обхід, але хто сказав, що наші дівчата були нормальними? Біг з перешкодами класично почався зі стартових п’ятдесяти метрів по мокрому зеленому полю, далі двометровий паркан, що огороджує автомагістраль федерального значення, вправа “змійка” між автомобілями, що мчать через сім смуг руху і знову двометровий паркан, орієнтування на місцевості серед якихось гаражів, затяжний поворот навколо неосяжного будівлі казино – і вже 800 метрів позаду, а гроза, от їй грець, тицяє в землю електричними тризубами, повторюючи їм канонадою.

І ось! Рятівні вогні, привітно сяючі з вікон вільного приміського автобуса на зупинці, манливі теплом і затишком, пеленою затьмарили очі взмокших від дощу і від бігу подруг. На фінішному відрізку через дорогу на бік зупинки автомобіль розправився з ними як з кеглями на боулинговой доріжці, а потім і інший.

У тому місці дороги був вільний огляд на два кілометри в обидві сторони руху. Як не дивно, одна з них була обдарованим атлетом, яка перемогла на двох національних чемпіонатах з гімнастики. Мабуть, вона і була прототипом приказки “сила є – розуму не треба”.

Підтверджено Дарвіном

(12 вересня 2007 року, Флорида)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Казанови

Близько опівночі сорокасемирічний чоловік вирішив довести дружині, що він все-таки ще може. Він вийшов на балкон квартири на сьомому поверсі,...

Close