Дорожні роботи

знак дорожні роботиТелефонна компанія проводила заміну застарілих телефонних ліній. В одній малонаселеній сільській області, телефонний кабель пролягав під польовою дорогою.

Виходячи з гуманних міркувань, робітники викопали траншею лише до середини дороги, залишаючи автомобілістам смугу для руху. Після, коли кабель проклали б до тієї самої середини, закопали б розриту частину дороги і взялися б за іншу. А поки вони виставили знаки, що сповіщали про будівельні роботи і вказували напрямок об’їзду.

Одного разу вранці, місцеві фермери потривожили шерифа. Вони повідомили про вщент розбитий пікап, всередині нього знаходилося два жителя ранчо, яких останній раз бачили в живих в барі, звідки ті прямували додому.

Подальше розслідування розкрило винуватців події. Ці двоє зіграли з собою злий жарт. По дорозі в бар вони проїхали повз виритої траншеї, коли раптом їх пікап різко зупинився – підступний розіграш прийшов їм на розум (хоча куди він там прийшов, судіть самі). Вони переставили знаки на незайману ще ковшем територію, киркою і лопатою в бік. А потім, єхидно потираючи руки, продовжили свій шлях в паб.

Судмедексперти зробили висновок, що водій, втім як і пасажир, були дуже “хорошими”, коли поверталися додому. Слідчі встановили, що вони істотно перевищували швидкісний режим.

Все гранично ясно в цій історії, за винятком одного питання: чи забули вони про своє злорадне хуліганство, або вони хотіли побачити, що з цього вийде?

Не підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Штангіст

Двадцятитрирічного неформала, на тілі якого з мікроскопом не знайдеш місць, незайманих пірсингом, спокушав спокуса.

Close