Gaudeamus igitur

розум інтелектМайбутнє Чарльза Кеггіна сяяло всім райдужним спектром. Він прилетів в Джакарту, щоб відвідати сім’ю відразу після того, як, завдяки заслугам свого колосального інтелекту, був удостоєний міжнародного ступеня бакалавра Коледжу Короля Вілліама, що на острові Мен.

Задуми Бонапарта смішні порівняно з планами вісімнадцятирічного генія. Ще в шкільному щорічнику він написав, що до тридцяти років він покине справи і піде в нірвану (чи то – на пенсію). Ну, і на довершення портрета вундеркінда – відгук ректора королівського коледжу, які не скупився на компліменти і описав Чарльза як “дуже розумного хлопчика з блискучим майбутнім”.

Точність передбачення гідна заздрості жерців оракула дельфійського – наш розумник і в правду яскраво сяяв, стоячи однією ногою в басейні і длубаючись з цікавістю в щитку з купою різнокольорових проводків, живили джакузі.

Навчання Чарлі влетіло в копієчку, але ось прописних істин поводження з електрикою, мабуть, у себе не включала.

Тіло репатрійовано на острів Мен.

Підтверджено Дарвіном

(24 серпня 2008 року, Індонезія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Забіяка

П'ятдесятирічний мисливець стріляв дичину в провінції штату Нью-Йорк разом з друзями та відданою собакою. Намаявшись, вони влаштували привал, а собака...

Close