Італійські гірки

сані санки сніг зима

Соуз д’Улькс – одне з п’яти сіл на півночі Італії, плеяда яких складає в сукупності знаменитий “Чумацький шлях”. Соуз д’Улькс славиться особливою своєю атмосферою нескінченних вечірок і найбільш любимо серед хтивих по частині алкоголю британців.

Один з таких відпочиваючих, сорокашестирічний Девід, і троє його друзів відірвали оббивку від огорожі безпеки, що знаходиться внизу гірничо-лижного спуску. З цією оббивкою вони піднялися на початок траси і, як на санях, покотилися на ній.

Огорожу не дарма встановлено в цьому місці, так як на віражі лижників виносить саме в ту сторону. Чого вже говорити про менш маневрені сані, і вже зовсім все ясно зі шматками відірваної оббивки. За іронією долі вони влетіли в ті самі металеві огорожі, що осиротіли без м’яких подушок.

Девід недовго мучився і відкинувся на місці. Двох вберегло від його долі втручання медиків. Доля четвертого невідома, бо ця відбивна, стікаючи кров’ю, пішла, і місцезнаходження його поки не встановлено. Це дає нам привід вважати, що одним номінантом в цій історії буде більше.

Підтверджено Дарвіном

(2 лютого 2008, Італія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Дорожні роботи

Телефонна компанія проводила заміну застарілих телефонних ліній. В одній малонаселеній сільській області, телефонний кабель пролягав під польовою дорогою.

Close