Куховарська книга наркомана

мак насінняДаррен був дурний навіть за мірками “доконаного” наркомана. Однак, недолік IQ він міг компенсувати творчим підходом.

У супермаркеті він угледів пакет з написом “Мак 100 %. Пташиний корм.” Прозріння коробило Даррена, адже він весь цей час втридорога закуповувався у вуличних наркобариг. З іншого боку, він був вдячний провидінню за вдачу і придбав цілий мішок маку. Далі за відомим кожному наркоману рецептом він приготував вдома густу чорну пасту і запустив її по венах.

Так як не вставляло, він вмазався ще разок і чекав забуття. Забуття прийшло – через годину його доставили в лікарню без свідомості. Тисячі крихітних чорних крапок окрапляли рентгенівський знімок його грудної клітки. Робочий діагноз – міліарний туберкульоз. Два тижні потому, після того, як він оговтався від небезпечної для життя септицемії у супроводі багаторазових відмов органів, Даррен помер від передозування чергової городньої погані.

Не підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Італійські гірки

Соуз д'Улькс - одне з п'яти сіл на півночі Італії, плеяда яких складає в сукупності знаменитий "Чумацький шлях". Соуз д'Улькс...

Close