Лабораторна робота

лабораторія хімія пробіркаЦе був холодний, але сонячний лютневий день. Лідія, викладач біології з Софії, везла двох друзів додому.

Раптово автомобіль зупинився. Свідки бачили, як всі три пасажири вийшли з автомобіля і схилилися над гратами колектора. Вони зливали в каналізацію рідини і порошки з різних пляшок і фляг.

Очевидно, Лідія проводила хімічні експерименти у вільний від біології час, і у неї залишилася деяка кількість шкідливих хімікатів. Повною мірою невідомо, які саме це були хімікати, але дві, з безлічі пляшок, були з бірками “діетиловий ефір” і “метанол” – обидва є вогненебезпечними речовинами. Перший також використовується як заспокійливий засіб, тому одне з пояснень їх дій полягає в тому, що вони відчули запаморочення від парів ефіру і вирішили терміново позбутися бутилька.

Коктейль вогненебезпечних речовин в замкнутому просторі колектора викликав вибух, настільки потужний, що решітка колектора обезглавила дуже здивовану Лідію. Інших двох лаборантів доставили в лікарню з серйозними опіками обличчя. Швидше за все, їх зір сучасна медицина не в силах буде відновити.

Підтверджено Дарвіном

(2 лютого 2008 року, Болгарія)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Чорний плащ

У Манасота Кі тридцятисемирічний байкер в одних плавках і сланцях пришпорив свого залізного коня, коли вгледів, як прольоти розвідного мосту...

Close