Ну, постривай!

снігоходПісля насиченого банкетами, фуршетами і вечірками дня, марнотратники життя мчали на снігоходах до рідних пенатів, коли всі карти їм сплутав кролик, якому вздумалось промелькнути перед ними.

Думки про домашній затишок в мить зникли – і моторна зграя накинулася на беззахисного малого.

Тфіати кролику було не в новинку, так вже на роду у них написано, але таких неадекватних переслідувачів у нього, мабуть, ще не було. Цькування ледве не закінчилося драматично, якщо б не лічені сантиметри, які розділили снігоходи переслідувачів, що відбило в них жагу полювання.

Але не у “ватажка зграї”.

Сили танули в пухкому снігу, танула і відстань між вухатим і лиходієм. Кролик зрозумів: хлопець, що мчить за ним – справжній псих, і це вже більше, ніж просто гонка – це смертельна дуель. Він метнувся до дорожнього насипу, туди, де сніг укатаний, і є шанс відірватися.

Лютий хижак розгадав хитромудрий план косого, заревів, що було сили, і пішов на таран. Ніс снігохода цілив в кролячі п’яти з серцем всередині, коли вухатий за частки секунди змінив маневр.

Відстала зграя, стежила за гонитвою, бачила, як кролик кулею кинувся у бік водопропускної труби під дорожнім насипом і прослизнув у неї. Переслідувач так захопився, що навіть не гальмував, слідуючи тим же маршрутом.

Металевий скрегіт, хрускіт обтічника, а потім бензобака, що знаходиться спереду в цих моделях снігоходів, і вибух – в результаті такої послідовності – утворилися тисячі уламків. Тіло наїзника було відкинуто на шість метрів назад, всупереч інерції руху.

Звісток про подальшу долю кролика немає.

Не підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Біжи!… Ні! Втікай!

Закон Мерфі в черговий раз демонструє свою істину. Івіца Платтнер, 68 років (дивно, як він взагалі примудрився протягнути до сивин)...

Close