Ну, постривай!

снігоходПісля насиченого банкетами, фуршетами і вечірками дня, марнотратники життя мчали на снігоходах до рідних пенатів, коли всі карти їм сплутав кролик, якому вздумалось промелькнути перед ними.

Думки про домашній затишок в мить зникли – і моторна зграя накинулася на беззахисного малого.

Тфіати кролику було не в новинку, так вже на роду у них написано, але таких неадекватних переслідувачів у нього, мабуть, ще не було. Цькування ледве не закінчилося драматично, якщо б не лічені сантиметри, які розділили снігоходи переслідувачів, що відбило в них жагу полювання.

Але не у “ватажка зграї”.

Сили танули в пухкому снігу, танула і відстань між вухатим і лиходієм. Кролик зрозумів: хлопець, що мчить за ним – справжній псих, і це вже більше, ніж просто гонка – це смертельна дуель. Він метнувся до дорожнього насипу, туди, де сніг укатаний, і є шанс відірватися.

Лютий хижак розгадав хитромудрий план косого, заревів, що було сили, і пішов на таран. Ніс снігохода цілив в кролячі п’яти з серцем всередині, коли вухатий за частки секунди змінив маневр.

Відстала зграя, стежила за гонитвою, бачила, як кролик кулею кинувся у бік водопропускної труби під дорожнім насипом і прослизнув у неї. Переслідувач так захопився, що навіть не гальмував, слідуючи тим же маршрутом.

Металевий скрегіт, хрускіт обтічника, а потім бензобака, що знаходиться спереду в цих моделях снігоходів, і вибух – в результаті такої послідовності – утворилися тисячі уламків. Тіло наїзника було відкинуто на шість метрів назад, всупереч інерції руху.

Звісток про подальшу долю кролика немає.

Не підтверджено Дарвіном

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Біжи!… Ні! Втікай!

Закон Мерфі в черговий раз демонструє свою істину. Івіца Платтнер, 68 років (дивно, як він взагалі примудрився протягнути до сивин)...

Close