Як загострювалась сталь

шахта ліфтаСталь дуже подобається розкрадачам металобрухту. А сталеві троси обожаются ними втричі. І, взагалі, цей промисел прекрасний: скупники металобрухту не задають зайвих питань і платять до того ж готівкою, яку можна спокійно покласти в кишеню і не вказувати в деклараціях про доходи.

Будь-який геолог скаже вам, що найбагатші родовища сталевого кабелю знаходяться у ліфтових шахтах. А ліфтова шахта колосального занедбаного зерносховища поблизу містечка Затік, що на північний захід від Праги – просто криниця сталетросових ресурсів. Отже, наш металошукач туди й вирушив за здобиччю.

Трос був сильно натягнутий і переховувався в сутінках нагорі. Літри поту стікали з його спини, а від розпеченої ножівки по металу можна було спокійно прикурювати сигарети, коли ще незаймані волокна троса доживали свої останні миті – і ось, противага, звільнене від тягаря ліфта, впав прямісінько чи то на металурга, чи то на шахтаря.

У будь-якому випадку, ким би він не був, навіть наявність каски, обов’язкової для представників цих професій, не вберегло б його безумовно обдаровану голову.

Підтверджено Дарвіном

(8 березня 2008 року, Чеська Республіка)

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Розбір польотів

Два мотоцикла, два водія, дві пасажирки. Нуль шоломів, нуль фар і молодий місяць.

Close