Алхімік

жумка, жуйка, жвачкаНомінант на премію – Володимир Лихонос – у нього в роті вибухнула жувальна гумка.

Володимир закінчив місцеву школу № 5, вивчився на хіміка-технолога в Київському політехнічному інституті. Жив два роки молодшим братом Ростиславом у двокімнатній квартирі в Конотопі. Батьки-підприємці живуть окремо.

– Володя з дитинства цікавився хімією, фізикою, математикою, – каже Раїса Старцева, колишній класний керівник Лихоноса. – Це були його улюблені предмети. Брав участь у міських олімпіадах, був призером. В Політех вступив з першого разу.

Вдома Володимир часто сидів за комп’ютером. Родичі кажуть, любив жуйки. Коли гумка ставала несолодкою, вмочав у лимонну кислоту і продовжував жувати. Пакетик з кислотою лежав на столі.

У суботу ввечері брат і мати були в іншій кімнаті. Почули глухий вибух. Володимиру розірвало щелепу, з шиї бігла кров. До приїзду “швидкої” він захлинувся.

– Нам подзвонили в одинадцять вечора, – говорить 32-річна Тетяна Кушнєрова з міськвідділу міліції. – Ми вилучили два пакети, в кожному десь по 100-110 грамів. Обидва стояли на столі. Один з лимонною кислотою, інший – з вибухівкою. Вона, до речі, схожа на кислоту.

Міліціонери забрали речовина на експертизу. Кажуть, її вибухова сила вчетверо більша сили тротилу. У квартирі знайшли ручну міні-ступку для перцю і роздруківку схеми виготовлення гексогену. Вирішують, чи порушувати кримінальну справу за виготовлення та зберігання вибухівки.

Володимир Лихонос одружений не був.

05.12.2009, Сумська область, Україна

Не підтверджено Дарвіном

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Мокра постіль

30-річна Діва Лінн Шангалу з Луїзіани поїхала на озеро Ерлінг зі своїм другом. Незадовго до цього йшли проливні дощі, що...

Close