Алхімік

жумка, жуйка, жвачкаНомінант на премію – Володимир Лихонос – у нього в роті вибухнула жувальна гумка.

Володимир закінчив місцеву школу № 5, вивчився на хіміка-технолога в Київському політехнічному інституті. Жив два роки молодшим братом Ростиславом у двокімнатній квартирі в Конотопі. Батьки-підприємці живуть окремо.

– Володя з дитинства цікавився хімією, фізикою, математикою, – каже Раїса Старцева, колишній класний керівник Лихоноса. – Це були його улюблені предмети. Брав участь у міських олімпіадах, був призером. В Політех вступив з першого разу.

Вдома Володимир часто сидів за комп’ютером. Родичі кажуть, любив жуйки. Коли гумка ставала несолодкою, вмочав у лимонну кислоту і продовжував жувати. Пакетик з кислотою лежав на столі.

У суботу ввечері брат і мати були в іншій кімнаті. Почули глухий вибух. Володимиру розірвало щелепу, з шиї бігла кров. До приїзду “швидкої” він захлинувся.

– Нам подзвонили в одинадцять вечора, – говорить 32-річна Тетяна Кушнєрова з міськвідділу міліції. – Ми вилучили два пакети, в кожному десь по 100-110 грамів. Обидва стояли на столі. Один з лимонною кислотою, інший – з вибухівкою. Вона, до речі, схожа на кислоту.

Міліціонери забрали речовина на експертизу. Кажуть, її вибухова сила вчетверо більша сили тротилу. У квартирі знайшли ручну міні-ступку для перцю і роздруківку схеми виготовлення гексогену. Вирішують, чи порушувати кримінальну справу за виготовлення та зберігання вибухівки.

Володимир Лихонос одружений не був.

05.12.2009, Сумська область, Україна

Не підтверджено Дарвіном

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття:
Мокра постіль

30-річна Діва Лінн Шангалу з Луїзіани поїхала на озеро Ерлінг зі своїм другом. Незадовго до цього йшли проливні дощі, що...

Close