Подвійне занурення (3-є місце за 2009 рік)

День 3 червня 2009 року в Північній Кароліні видався дощовим. На Greensboro випало чотири дюйми опадів за дві години, що призвело до утворення повені та блокування руху автотранспорту на деяких дорогах.

повінь потік ріка

Але 50-річну Розанову Тіппет (Rosanne Tippett) такі дрібниці не могли затримати. Вона водила мопед, і в даний момент перебувала у розташованому неподалік міні-маркеті, де збиралася прикупити трохи пива. Як розповіла пізніше її мати, перш ніж відправитися додому через шторм, Розанна подзвонила їй, і поділилася своїми намірами, заявивши: “У мого мопеда два гумових колеса, мамо, все буде відмінно!”.

У Північній Кароліні для управління мопедом не потрібні водійські права, і саме тому пані Тіппет обзавелася мопедом, так як водійської ліцензії її лищили двома роками раніше за водіння в нетверезому стані.

Дорожня поліція перегородила деякі дороги, через затоплення водою, з тієї простої причини, що вода представляла небезпеку для руху транспортних засобів. Одна з перекритих доріг якраз вела до будинку нашої героїні.

Розанна Тіппет проскочила прямо між поліцейським і встановленим бар’єром, потім не впоралася з керуванням і звалилася у водяний потік. Поліцейський дістав зі своєї машини мотузку і витяг з її допомогою жінку з води.

Після порятунку, поліцейський поцікавився у міс Тіппет про причини ігнорування поліцейського блокпоста під час повені. Він почав підозрювати, що в основі такої поведінки швидше за все лежить вживання алкоголю. Варто було йому на секунду відвернутися, як пані Тіппет підтвердила його підозри, вчинивши втечу. Тобто, стрибнувши назад в потік води.

Офіцер спробував врятувати її знову, але було вже занадто пізно.

Мати загиблої припустила, що причиною стрибка її дочки в бурхливий потік води могло бути прагнення врятувати свій мопед. “Вона дуже любила цю річ” – зазначила скорботна мати.

Підтверджено Дарвіном

3 червня 2009 року, Північна Кароліна

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Дах поїхав

Ще один горе-будівельник з туманного альбіону. Домовласник намагався розібрати стіну зношеного цегляного навісу у власному саду, коли у нього (навісу)...

Close