Скарб для ідіота

Щастя приходить до всіх по різному. До Превіна К’юза воно прийшло у вигляді сновидіння.

клад скарб

32-річний бакалавр Превін К’юз жив з сім’єю свого брата в Васаі, Індія. Як стверджує його літня мати, у К’юза було видіння, що старовинний скарб у вигляді горщика з золотом заховано під його колишнім будинком, що побудований понад століття тому. Цей будинок знаходився в декількох сотнях метрів від поточного місця проживання К’юза. Він зізнався матері, але попросив її нікому не повідомляти про бачення, боячись конкуренції в пошуку скарбу.

У деяких легендах говориться, що горщик із золотом знаходиться на кінці веселки. Але К’юзу наснилося, що скарб захований не інакше, як під сходами старого будинку. Щодня після обіду відважний і цілеспрямований шукач скарбів брав у руки лопату і почав копати під сходами свого старого будинку. Золотошукач купив іграшковий автомобіль і приробив до нього ліхтар, щоб отриманий пристрій висвітлював йому робоче місце в темряві. Ніхто зовні будинку навіть не здогадувався, що дні і ночі роботи Кьюза призвели до виникнення під будинком тунелю глибиною 15 футів.

Як водиться серед номінантів Премії Дарвіна, одного разу наш герой не з’явився додому. Схвильовані родичі звернулися в поліцію із заявою про його зникнення, і незабаром поліція була вже в старому будинку К’юза.

Через кілька годин за допомогою екскаватора тіло шукача скарбів було витягнуто на світ божий. На глибині 15 футів грунт стає сирішим із-за близькості до моря, і були зроблені висновки, що будинок над К’юзом просів, заваливши його разом з мріями в тунелі.

Влада констатувала нещасний випадок зі смертельним наслідком, і повернули родичам лопату і інноваційний самохідний ліхтарик з місця трагедії.

У пошуках скарбу у К’юза, схоже, не було успіху. Тим не менш, дещо він все-таки придбав – хоча б Премію Дарвіна.

Підтверджено Дарвіном

5 лютого 2009 року, Індія

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Нескінченний березень

Невідомо, чи пов'язаний цей випадок з міжнародним жіночим днем чи ні, чи подарунок це жінкам на 8 березня або ревнощі...

Close