Ліфт для барана

інвалід

Як правило, номінанти на Премію Дарвіна вбивають себе без зайвих свідків. Поліцейським доводиться прикладати чимало зусиль, щоб упевнитися в тому, що перед ними ідіот, а не жертва нещасного випадку.

Черговому дарвінівському номінанту «пощастило» – його подвиг зафіксувала камера відеоспостереження.

Якась кореянка увійшла в ліфт, який повинен був спустити її до поїздів метрополітену. Вона почекала деякий час, але охочих сісти в ліфт не помітила, тому натиснула кнопку закриття дверей. Двері зачинилися і через мить в них врізався наш герой на інвалідному візку.

Крізь скляні вікна у дверях ліфта можна було помітити, що кабіна почала спускатися вниз. Роздратований і злий, наш герой подивився на двері ліфта, як баран на нові ворота. Здавши коляску назад, він знову пішов на таран. Двері прогнулися, але витримали атаку. Тоді хлопець в колясці повторив свою спробу. На цей раз розгін був більш потужним і двері піддалися – ідіот звалився разом з коляскою у шахту ліфта.

До речі, згідно з вимогами техніки безпеки двері ліфта зміцнили, щоб уникнути падінь дітей і п’яниць. Ніхто й не припускав, що з’являться ідіоти, які будуть їх таранити на інвалідних візках. Тепер вимоги техніки безпеки мабуть посилять.

Серпень 2010 року, Південна Корея

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Льодовиковий RIPіод

Ця історія сталася близько 30 років тому і довгий час зберігалася в архівах «Швидкої допомоги», поки один з відвідувачів сайту...

Close