Льодовиковий RIPіод

1980-і, США

Ця історія сталася близько 30 років тому і довгий час зберігалася в архівах «Швидкої допомоги», поки один з відвідувачів сайту Премії Дарвіна не розповів її Дарвіновському комітету. Він був одним з медиків, яких викликали на місце пригоди.

Пара мисливців вирішила пополювати на звіряток в горах. Піднявшись досить високо вони зіткнулися з несподіваною перешкодою – їх шлях пролягав через невеликий льодовик. Перший мисливець почав обережно просуватись вперед, промацуючи сніг перед собою в пошуках точки опори. Однак не розрахувавши правильний напрямок, послизнувшись, він полетів вниз по схилу.

Другий мисливець, побачивши свого друга далеко внизу, відразу занепокоївся.

– Ти там в порядку? – крикнув він.
– Так, – відповів йому товариш знизу.

І ось тут наш дарвінівський номінант порозкинув мізками: навіщо шукати безпечний спуск для одного, якщо можна також скотиться по льодовику, тим більше, що його напарник ніяк не постраждав при падінні. І він скотився!

лід зима

По мірі того, як він ковзався по схилу, він швидко набирав швидкість. Коли ж наблизився до свого друга, то частки секунди йому вистачило, щоб помітити, що його напарника врятувала верхівка дерева, що ледве стирчала з-під снігу – за яку напарник і  схопився, щоб зупинити падіння і не звалитися у прірву внизу. Нашому ідіоту не пощастило – він проскочив далеко від рятівної верхівки і з криком «Fu-u-u-u-u-u-u-u-u-u-uck!» впав з 30-метрової висоти на скелі, розбившись на смерть.

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Секс в тумані

Це один з тих рідкісних випадків, коли Премія Дарвіна знаходить своїх героїв у той момент, коли вони намагаються завести потомство.

Close