Смертельний молочник

У світі є багато безглуздих і смішних забав, які справно постачають дарвінівських номінантів щороку. На цей раз однією з перших номінантів на Премію Дарвіна 2010 року став бельгієць, який розважав себе популярною бельгійською забавою «Стрільба карбідом».

Darwin.Lohotron.in.ua розповість вам детальніше про цю забаву, але тільки обіцяйте, що не будете повторювати це на практиці. Домовились?

карбід

Отже, першим ділом будь-який бажаючий взяти участь у цьому дійстві повинен дістати, позичити чи вкрасти, врешті-решт, порожній бідон з-під молока. У нижній частині бідона просвердлюють невеликий отвір діаметрів в 6 мм. Бідон розташовується в похилому положенні – горловиною догори, після чого всередину кидають шматок карбіду і, додавши води, щільно закривають кришкою. У бідоні починається накопичуватися газ, який потім підпалюють факелом з довгою ручкою через просвердлений отвір.

Газ, загорівшись, вистрілює кришкою бідона, звідси і назва – стрільба карбідом.

Наш дарвінівський номінант, який вирішив взяти участь у цьому новорічному безумстві, зробив одну фатальну помилку – замість бідону з-під молока він використовував балон, в якому був рідкий кисень, а щоб пекельна машина все-таки спрацювала, він помістив балон у багаття…

Січень 2010 року, Нідерланди

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Алхімік

У Конотопі студент занурив жувальну гумку в якийсь хімічний реактив, можливо, власного виготовлення. Коли він спробував пожувати «експериментальну» жуйку, вона...

Close