Все буде Ті-Топ!

Представниці прекрасної половини людства, які читають наш сайт, люблять зловтішатись, мовляв, більшість ідіотів – чоловіки. Радійте, панночки – на Премію Дарвіна 2010 року висунута дівчина.

20-річна американка за кермом свого «Chevrolet» мчала по дорозі так, ніби їхала по швидкісному шосе. Її приятель, який займав пасажирське сидіння, був не в захваті від такої манери водіння і запропонував помінятися місцями, щоб самому сісти за кермо.

– Та без проблем, – відповіла ідіотка.

Що б зробили розумні люди в такій ситуації? Зупинили машину і спокійно помінялися б місцями. Але наша героїня була не з боязкого десятка – навіщо зупинятися, якщо помінятися місцями можна під час руху, тим більше машина була з відкритим верхом. Друг теж красавчєг – погодився.

Можливо, все було б тіп-топ, якщо б не Ті-Топ.

Довідка від Darwin.Lohotron.in.ua: T-Top (Ті-Топ) – це похідне від Targa top, зване ще T-образної дахом. Це дизайн фіксованого даху з двома знімними панелями з боків (після їх зняття залишається вузька смуга даху по поздовжній осі автомобіля).

chevrolet шевроле кабріолет авто

Видершись на поздовжню балку, дурепа не втримала рівноваги (не забувайте, що автомобіль мчав по нерівній дорозі) і впала з автомобіля. Пасажиру пощастило – він вчасно встиг перехопити кермо і тим самим уникнув номінації на Премію Дарвіна, обмежившись згодом звинуваченням у водінні без прав.

Його подрузі пощастило менше – заслужена Премія Дарвіна 2010 року.

Серпень 2010 року, Кентуккі, США

Darwin.Lohotron.in.ua

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Ліфт для барана

Як правило, номінанти на Премію Дарвіна вбивають себе без зайвих свідків. Поліцейським доводиться прикладати чимало зусиль, щоб упевнитися в тому,...

Close