Я тебе породив, я тебе і вб’ю!

снаряд зброя війна кладУ цьому році Премія Дарвіна може дістатися відразу двом ідіотам – отцю і сину. Так вийшло, що ідіотизм старшого через роки убив молодшого. А діло було так…

Кілька років тому батько знайшов снаряд часів Другої Світової війни, який чомусь раніше не вибухнув. Форма снаряду йому здалася дуже зручною і він вирішив спорудити з нього пристосування для утрамбування грунту. Знайшов якусь залізну скобу і приварив до снаряду – вийшла ручка.

Пройшли десятиліття, протягом яких снаряд досить успішно справлявся з новим завданням. Ось тільки за довгі роки експлуатації ручка, колись приварена винахідливим татусем, розбовталася і відвалилася.

Синочок, якому в цьому році виповнилося 35 років, вирішив відремонтувати сімейну реліквію і приварити ручку назад. Йому не пощастило – під час зварювання снаряд несподівано згадав, що він не грунт утрамбовувати створений. Вибухом ідіота-садівника розкидало по саду.

Як пізніше пояснили фахівці Головного Інституту з надзвичайних ситуацій, перше зварювання було виконано на відносно безпечній ділянці оболонки снаряда, а от місце для другої зварювання було обрано вкрай невдале – і з-за високої температури снаряд вибухнув.

***
Коментар: подвійна премія Дарвіна – батькові (він хоч і залишив потомство, але вбив його) і сина (убив себе, не залишивши потомства).

Квітень 2010 року, Румунія

Darwin.Lohotron.in.ua

 

Darwin.Lohotron.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

Попередня стаття:
Бережись автомобіля!

Ця історія не випадково названа за аналогією з відомим радянським фільмом. І тут, і у фільмі Ельдара Рязанова, головні герої...

Close